Gordon Macfie

355169

GORDON MACFIE (1915-1971): Landskap från Bohuslän, signerad Gordon Macfie, olja på pannå, ca 22x31 cm

Fack 11

Gordon Macfie

Budhistorik (17 bud)
2274888
1 300
2274890
2274888
2274886
2274886
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.