Bengt Lindström

355163

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), figurkomposition, signerad Lindström, 71/333, färglitografi, ca 73x51 cm

Skadat glas

Fack 9

Bengt Lindström
Budhistorik (8 bud)
2275126
950
2273999
900
2263902
850
2269742
2263902
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.