Alexander Roos

355162

ALEXANDER ROOS (1895-1973): Landskap med hus signerad A Roos, olja på pannå, 50x59 cm

Fack 30

Alexander Roos

Budhistorik

2016-01-22 kl 20:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.