Erik Jerken

355161

ERIK JERKEN (1898-1947): Stilleben, signerad Jerken, olja på duk, ca 55x45 cm

Fack 12

Erik Jerken

Budhistorik (19 bud)
2274827
2 400
2275708
2274827
2275707
1 900
2274827
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.