Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

355149

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Sommarblommor i mjölkkanna, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 74x54 cm

Fack 21

Budhistorik (22 bud)
2275824
5 800
2275822
5 600
2275790
5 400
2275787
5 200
2275608
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.