Vas Bertil Vallien

355148

BERTIL VALLIEN, vas, Kosta Boda, bär etikett, signerad Kosta Boda Artist Coll B Vallien 98851, höjd ca 25 cm

Smärre ytrepor

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 22

Vas Bertil Vallien

Budhistorik (3 bud)

2272865
550
2262040
500
2262040

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.