Nadia Nukalo oljemålning

355147

NADIA NUKALO (född 1953): Barnen på stranden, sgnerad Nukalo, daterad a tergo 2002, olja på duk, 50x67 cm

Fack 19

Nadia Nukalo oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2263290
2271231
3 800
2263290
3 600
2267563
3 400
2263290
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.