Orientmatta

355146

ORIENTMATTA, semiantik, Joshagan, ca 310x210 cm

Slitage, smärre lagning

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (16 bud)
2277628
5 000
2276500
4 800
2276296
4 600
2276295
4 400
2274366
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.