Nadia Nukalo

355145

NADIA NUKALO (född 1953): Balettflickor, signerad Nukalo, daterad 2003, olja på duk, 60x50 cm

Fack 42

Nadia Nukalo

Budhistorik (19 bud)
2275204
2 600
2274796
2 400
2274650
2274649
2274648
1 700

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.