Byrå

355143

BYRÅ, England, 1800-tal, regency, mahognyfanér, mässingsbeslag, signerad W.Priset, höjd ca 105, 105x52 cm, nyckel finns

Torrsprickor, fanérbortfall, listbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Byrå

Budhistorik (5 bud)
2270478
2 400
2265591
2263265
2261300
2260595

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.