Bordslampor empirestil

355142

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, sk bouilottelampa, empirestil, brons, skärm i bemålad plåt, höjd ca 65 cm

Smärre ytskador

Belysning, Bordslampor

Rum 19

Bordslampor empirestil

Budhistorik (7 bud)
2275175
1 700
2275082
1 600
2274029
2270875
2268074

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.