Karmstolar 1 par

355141

KARMSTOLAR, 2 snarlika, 1700-tal, Frankrike Louis XV, förgyllda, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, kredering och förgyllning med skador

Möbler, Fåtöljer

Rum 21

Karmstolar 1 par

Budhistorik (27 bud)
2275662
17 500
2275671
17 000
2275662
16 500
2275668
16 000
2275662
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 762 EUR, 2 002 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.