Emanuel Bernstone färglitografi

355116

EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Lobby, signerad, 28/180, färglitografi, ca 32 x 57,5 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (10 bud)
2269924
2269461
2268792
750
2268790
700
2267900
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.