Emanuel Bernstone färglitografi

355115

EMANUEL BERNSTONE (född 1973): Skärfläcka, signerad, 236/290, färglitografi, ca 20 x 47 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (4 bud)

2269248
900
2268588
500
2265262
450
2259173

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.