Karl Mårtens färglitografi

355113

KARL MÅRTENS (född 1956): Duvhök, signerad Karl Mårtens, numrerad 107/290, färglitografi, bladmått 61 x 42 cm

Tavelvagn 28

Karl Mårtens färglitografi
Budhistorik (14 bud)
2271050
1 700
2271037
1 600
2271046
2271037
1 400
2271036
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.