Karl Mårtens färglitografi

355112

KARL MÅRTENS (född 1956): Skedand, signerad Karl Mårtens, numrerad 112/290, färglitografi, bladmått 61 x 42 cm

Tavelvagn 32

Karl Mårtens färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2269211
2269112
1 400
2269082
1 300
2269111
1 300
2269082

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.