Karl Mårtens färglitografi

355111

KARL MÅRTENS (född 1956): Gärdsmyg, signerad Karl Mårtens, HC 26/30, färglitografi, bladmått ca 45 x 31,5 cm

Tavelvagn 32

Karl Mårtens färglitografi
Budhistorik (11 bud)
2270361
1 600
2269847
2270360
1 400
2269847
2269213
600

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.