Blombord Gärsnäs

355104

GÄRSNÄS, blombord, 3 st, 1900-talets andra hälft, vitmålade, höjd 60, 115x30 cm vardera

Slitage, 1 bottenglasskiva med skada

Rum 8

Blombord Gärsnäs

Budhistorik (10 bud)
2270897
700
2270863
650
2270143
600
2269056
550
2270140
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.