Bord 1800-tal

355095

MATBORD, 1800-tal, senempire, fanér i mahogny, 5 st iläggsskivor varav en med sarg, höjd ca 78, diameter 125 iläggskivorna 4 st ca 60 vardera 1st 41 cm

Slitage

Rum 22

Bord 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
2274681
7 000
2275223
7 000
2274681
6 800
2275221
6 600
2274681
6 400

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.