Vincenc VINGLER

355092

VINCENC VINGLER (Tjeckien, 1911-1981): Gris, signerad och daterad Vingler 47, patinerad gips, höjd 12,5, längd 19 cm

Nagg, spricka

Konst, Skulpturer

Monter 21

Vincenc VINGLER

Budhistorik (2 bud)

2274634
2265266

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.