Rutkowski 1925

355090

RUTKOWSKI (Tjeckien, 1900-tal), Allé, signerad och daterad Prague 1925, akvarell, 34x24 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 4

Rutkowski 1925

Budhistorik (7 bud)
2274911
600
2274819
550
2274791
500
2274398
450
2271214

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.