Akvareller omkring 1900

355089

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (omkring 1900), 1 par, 1 monogramsignerad, akvarell, 12x16,5 cm vardera

Konst, Äldre måleri

Fack 20

Akvareller omkring 1900

Budhistorik (2 bud)

2272958
2271009

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.