Göran Tull serigrafier

355088

GÖRAN TULL (född 1942): (4), Bullens Pilsnerkorv, signerade och daterade Göran Tull, numrerade 51/100, serigrafier, bildytan 62x42 cm

2 st saknar glas

Tavelvagn 6

Göran Tull serigrafier

Budhistorik (7 bud)
2270349
1 700
2270313
1 600
2270262
2268175
2260359

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.