Väggreliefer gips

355087

VÄGGRELIEFER, 3 st, medaljonger i gips, två efter Sergel samt ett kvinnoporträtt märkt ITS, diameter ca 46-49 cm

Skador, slitage

Konst, Skulpturer

Rum 22

Väggreliefer gips

Budhistorik (20 bud)
2270993
1 800
2270981
1 700
2270714
1 600
2270792
1 600
2270714

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.