Ingela Palmertz färglitografier

355085

INGELA PALMERTZ (född 1941): (2), Kompositioner, färglitografier, signerade Ingela Palmertz, 82/120 resp. 82/140, 41 x 37 cm vardera

Konst, Skulpturer

Fack 13

Budhistorik (4 bud)

2270745
650
2270738
600
2270707
2270678

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.