Bordsur i empiestil

355081

BORDSUR, omkring 1900, empirestil, mahogny, förgylld dekor, höjd 43, 26 x 16 cm

Pendel finns, nyckel saknas, fanerskador

Klockor/Ur, Bordsur

Rum 21

Bordsur i empiestil

Budhistorik (9 bud)
2264076
700
2270363
650
2264076
550
2267981
500
2264076
450

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.