Brevställ 1800-tal

355080

BREVSTÄLL, 1800-talets andra hälft, mässing och plåt, antikiserande dekor med bland annat örn, höjd 20, 12 x 7 cm

Slitage

Diverse, Inredning och husgeråd

Monter 14

Brevställ 1800-tal

Budhistorik (30 bud)
2271438
2271417
2 800
2271437
2 600
2271417
2 400
2270657

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.