Bordslampa

355078

BORDSLAMPA, 1900-talets början, stomme i mässing, skärm i vittglas, höj- och sänkbar, höjd ca 47 cm

Nagg, slitage, smärre skador

Belysning, Taklampor

Rum 19

Bordslampa

Budhistorik (20 bud)
2270297
2 600
2268808
2 400
2268802
2268806
2268802
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.