Göran Brunius

355076

GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): (2) Segelbåt samt klippor, monogramsignerad GB, olja på duk, ca 18x23 cm vardera

Fack 14

Göran Brunius

Budhistorik (6 bud)
2269740
550
2258616
500
2269739
450
2258616
2264184

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.