Mats Mason Öland

355075

MATS MASON (1894-1983): "Fr.N Vannborga-Öland", signerad och daterad Mason 195?, olja på duk, 27x35 cm

Fack 2

Mats Mason Öland

Budhistorik

2016-01-20 kl 12:52
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.