Ljusstakar

355073

LJUSSTAKAR, 1+2 st., 1700 resp. 1800-tal, mässing, höjd ca 14-18 cm

Slitage, ljusstakarna i par med skadade gängor

Diverse, Inredning och husgeråd, Metall, Belysning

Monter 14

Ljusstakar

Budhistorik (8 bud)
2270946
600
2268448
550
2260433
500
2263785
500
2260433
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.