Byrå Louis XVI

355072

BYRÅ, Louis XVI, Italien, fanérad med flera träslag, bl a valnöt, bronsbeslag, höjd 87 cm, 118x58 cm, nyckel finns

Slitage, skador, sprickor, lister saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå Louis XVI

Budhistorik (6 bud)
2261306
8 000
2261305
7 600
2261109
7 400
2258370
7 200
2258354
5 000

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.