Fredric Goldstein oljemålning

355071

FREDRIC GOLDSTEIN (1900-tal): Stilleben med Buddha och frukter, signerad och daterad -88, olja på pannå, 66 x 78 cm

Rum 6

Fredric Goldstein oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2270388
2016-01-20 13:57:08

2016-01-20 kl 17:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.