Axel Olsson

355066

AXEL OLSSON (1899-1986): Komposition med figur, signerad Axel Olson, numrerad 248/260 färglitografi, ca 49x42 cm

Gulnad

Fack 15

Axel Olsson
Budhistorik

2016-01-20 kl 13:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.