Husapotek 1900-talets första del

355064

HUSAPOTEK, hörnskåp med krön, omkring 1900, bemålat samt inristad dekor, inrett med bläckhyllor, höjd ca 53 cm, 31x35 cm

Krön löst, nyckel saknas (ej låst), smärre skador

Rum 17

Budhistorik (5 bud)
2270215
500
2262587
450
2270214
2262587
2259571

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.