Skirvbordsstol

355053

BILL STUMPF/ DON CHADWICK, skrivbordsstol på hjul, "Aeron", Herman Miller, sits och rygg i pellicle, juster-, höj- och sänkbar

Smärre skador, brukslitage

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Rum 19

Skirvbordsstol

Budhistorik (29 bud)
2270233
3 800
2270227
3 600
2270224
3 400
2270220
3 200
2270165

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.