Byrå

355050

BYRÅ, 1900-tal, 3 lådor, höjd ca 79, 93x44 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Byrå

Budhistorik (20 bud)
2289579
2289576
1 400
2289572
1 300
2289317
2289571

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.