Martin Wickström

355049

MARTIN WICKSTRÖM (född 1957), Campbell´s Tomato Soup, signera och daterad undertill -01, 83/100, höjd ca 10 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer

Monter 4

Martin Wickström

Budhistorik (4 bud)

2286719
2284364
750
2282929
700
2271912
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.