Roland Svensson

355044

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S.87/250, färglitografi, 36x25 cm

Fack 4

Roland Svensson
Budhistorik (17 bud)
2271595
2271592
2271589
950
2271571
900
2271581
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.