Bengt Lindström

355043

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad Lindström, 15/190, färglitografi, ca 75x54 cm

Bladet har släppt

Fack 12

Bengt Lindström
Budhistorik (7 bud)
2270258
600
2268016
550
2268923
500
2268016
450
2266445

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.