Sidobord

355032

SIDOBORD, 1 par, 1900-tal, Italien, dekor av svan huvuden, märkt MADE IN ITALY, höjd 71 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, mindre skador

Rum 15

Sidobord

Budhistorik (15 bud)
2289009
2289053
2289009
2289048
950
2289009
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.