Byrå

355031

BYRÅ, 1700-talets första hälft, Régence, 3-lådor, profilerad front, höjd 86, 124x66 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Skador, slitage, maskstungen

Geijersgatan 14, Göteborg

Byrå

Budhistorik (24 bud)
2288673
8 600
2288646
8 400
2280732
8 200
2288644
8 000
2280732
7 800

Slutpris SEK:
8 600
866 EUR, 984 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.