Oljemålning

355030

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Grottmynning, osignerad, olja på duk, ca 26x35 cm

Slitage

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Oljemålning

Budhistorik (27 bud)
2270999
4 600
2271006
4 400
2270999
4 200
2271004
2270999
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.