Taburett gustaviansk stil

355029

TABURETT, gustaviansk stil, 1900-tal, träskuren dekor, sitthöjd 44 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Taburett gustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
2286208
2284715
2286206
2284715
2285656
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.