Väggfotogenlampa

355018

VÄGGFOTOGENLAMPA, 1900-talets början, mässing, opalinglas, höjd ca 35, längd 44 cm

Bruksslitage, kupan med smärre nagg, senare elektrifierad

Belysning, Vägglampor

Rum 7

Väggfotogenlampa

Budhistorik (9 bud)
2261294
700
2270547
650
2261294
600
2270545
550
2261294
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.