Trågsoffa

355016

TRÅGSOFFA, gustaviansk stil, 1800-tal, vitmålad, lösa dynor och kuddar, längd ca 256 cm

Slitage, fläckar

Rum 13

Trågsoffa

Budhistorik (33 bud)
2271208
7 200
2271205
7 000
2271205
6 800
2271198
6 600
2271202
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.