Bord 18/1900-tal

355012

BORD, 18/1900-tal, beslag i mässing, fanérad med björk, höjd ca 75, 59x38 cm

Slitage, skivornas sidor med fanérskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Bord 18/1900-tal

Budhistorik (16 bud)
2269968
2269801
950
2268580
900
2269407
900
2268580
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.