Hörnskänk

355011

HÖRNSKÄNK, gustaviansk stil, delvis skuren dekor, höjd ca 90, djup 57 cm, nyckel finns

Slitage, skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Hörnskänk

Budhistorik (23 bud)
2270803
1 900
2271076
1 800
2270803
1 700
2271070
1 600
2270803

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.