Väggklocka

355008

VÄGGKLOCKA, nyrokoko, 1800-talets slut, emaljerad urtavla, sammet med eklövsdekor, höjd ca 40 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre skador

Klockor/Ur

Väggklocka

Budhistorik (6 bud)
2275677
550
2266885
500
2275675
500
2266885
2274878

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.