Bord Louis XVI-stil

355007

LAMPBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal, fanérat i mahogny, beslag i metall, stenskiva, dekor med bl a gallerkant och kannelerade ben, höjd ca 81, 41 x 31 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Bord Louis XVI-stil

Budhistorik (18 bud)
2271092
1 800
2269424
1 700
2270949
1 600
2269424
2270948
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.